Praga, przewodnik, Czechy, album
Darya

Praga. Seria: Przewodniki Wiedzy i Życia: Cieszący się powodzeniem wśród turystów wizualny przewodnik oprowadza turystę po malowniczych uliczkach Pragi. Na ponad 700 precyzyjnych kolorowych zdjęciach roztacza się panorama miasta. Szczegółowe mapki oraz plany zabytkowych budowli muzeów i galerii odkrywają najciekawsze zakątki czeskiej stolicy. Dzięki niespotykanym w innych przewodnikach...

Praga. Seria: Przewodniki Wiedzy i Życia:
Cieszący się powodzeniem wśród turystów wizualny przewodnik oprowadza turystę po malowniczych uliczkach Pragi. Na ponad 700 precyzyjnych kolorowych zdjęciach roztacza się panorama miasta. Szczegółowe mapki oraz plany zabytkowych budowli muzeów i galerii odkrywają najciekawsze zakątki czeskiej stolicy. Dzięki niespotykanym w innych przewodnikach unikalnym trójwymiarowym przekrojom ten tom jest niezwykle pomocny podczas samodzielnego zwiedzania. Aktualne informacje turystyczne rekomendacje najlepszych restauracji i uroczych kawiarenek oraz opisy miejsc w których można poznawać praską sztukę zachęcają do odwiedzenia jednej z najpiękniejszych europejskich stolic.

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/150439

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/150439