Włochy, przewodniki

Włochy to kraj fascynujących różnorodnością krajobrazów, wspaniałych zabytków i smakowitej kuchni. Przewodnik Wiedzy i Życia prowadzi prosto do najważniejszych atrakcji każdego z regionów: poczynając od Północy z alpejskim pejzażem i romantyczną Wenecją, przez łagodne wzgórza Toskanii z renesansową Florencją oraz pełen skarbów sztuki Rzym po miasteczka wciąż tajemniczego Południa i plaże włoskich wysp. Każdy turysta, niezależnie od tego, czy chce podziwiać kościoły Rzymu czy wypocząć w kurorcie na ekskluzywnym Costa Smeralda na Sardynii, znajdzie tu wiele przydatnych wskazówek, w tym duży wybór hoteli, restauracji oraz miejsc rozrywki.

źródło opisu: http://www.matras.pl/wlochy-przewodnik-wiedza-i-zycie.html

źródło okładki: http://www.matras.pl/wlochy-przewodnik-wiedza-i-zycie.html