Gdy krzywe jest proste

Wydawnictwo: RW2010
978-83-63111-44-1
Maciej

Siedemnastoletnia Caroline Prajs urodziła się w Kanadzie. Mając lat dwanaście wyjechała wraz z rodzicami do Polski. Jest więc dość rzadkim przypadkiem emigrantki, której wybór stanowi odwrócenie losów znacznej części współczesnej polskiej młodzieży. Gdy krzywe jest proste to pełna uroku, świetnie napisana opowieść o relacjach rodzinnych młodej bohaterki i jej trudnej adaptacji do nowych warunków środowiskowych. Żywa narracja, pełne humoru i dowcipu dialogi wprowadzają czytelnika w świat życiowych problemów nastolatków oraz niełatwe dylematy ich pierwszych młodzieńczych miłości.

źródło opisu: http://www.rw2010.pl/

źródło okładki: http://www.rw2010.pl/