Miłość bestii

Wydawnictwo: Videograf
Dark Lover. A novel of the Black Dagger Brotherhood
romans, saga wampirza
Amanda

Mary żyje samotnie w starym domu i pracuje jako wolontariuszka w telefonie zaufania. Pewnego dnia spotyka w swoim ogrodzie wychudzonego chłopca, który językiem migowym informuje ją, że nazywa się John Mathiew i to on nękał ją głuchymi telefonami. Przybyła w odwiedziny sąsiadka Bella dostrzega u niego bransoletkę z niezwykłymi hieroglifami i od razu domyśla się, kim naprawdę jest chłopiec. Podejrzewa, że John jest tuż przed przemianą i postanawia zawiadomić bractwo. Ghrom nie chce sprowadzać nikogo z ludzi do rezydencji, ale tylko Mary może służyć za tłumacza. Tym sposobem ta niepozorna kobieta, walcząca od pewnego czasu z chorobą nowotworową, trafia do siedziby bractwa i ma okazję poznać wszystkich wojowników. Najpiękniejszy z nich, notoryczny uwodziciel Rankhor, postanawia się z nią umówić.

źródło opisu: Videograf, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Martini25 | 2013-09-11
Na półkach: Posiadam pdf, Przeczytane
Przeczytana: 10 września 2013

Druga część serii Bractwa Czarnego Sztyletu. Cóż mogę napisać- uwielbiam tą serię!!!!