Sekret Emily

Okładka książki Sekret Emily Christine Merrill
Okładka książki Sekret Emily
Christine Merrill Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Trzy panie (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Trzy panie (tom 1)
Harlequin Romans Historyczny
Lady Folbroke's Delicious Deception
Harlequin
2012-10-15
2012-10-15
Melania Drwęska

Christine Merrill należy do tych autorek ,które sa mi dość obojętne.Ani jej specjalnie nie lubię,ani specjalnie nie znoszę.Ot,autorka jakich wiele...Nie żebym jakoś specjalnie unikała jej książek,ale też nie tak,że ich szukam.Czytam wtedy,jeśli wpadnie mi przypadkiem w ręce.Jako że zadana mi książka należy do harlequinów,wiedziałam,że wiekich emocji raczej nie należy się spodziewać.I rzeczywiście,ani fabuła nie jest zbyt zawiła,ani bohaterowie nie przykuli specjalnie mojej uwagi.To taka krótka historyjka do przeczytania i zapomnienia.Raczej prędzej niż później...No może na chwilę zakotwiczy w mojej pamięci,bo sam bohater do zwykłych dżentelmenów nie należy,ale nie jest na tyle intrygujący,bym mogła na dłużej go zapamiętać...Tytułowa Emily też nie jest specjalnie intrygująca a jej sekret jest oczywisty dla każdego,kto tylko zacznie czytac książkę.Sama historyjka jest dość przewidywalna,na pewno nie jest to ksiazka,którą chciałabym przeczytać powtórnie,choć jej czytanie nie bolało.Choć rzeczywiście nie przykuła specjalnie mojej uwagi,Bez trudu mogłam książkę odłożyć i zacząć robić cokolwiek innego...

Niby ma wszystko, włącznie z porzuconą młodą i zakochaną w nim żoną, poślubiona dla kasy, a jednak jest bardzo nieszczęśliwy z powodu ułomności cielesnej. Tylko jak on oddaje się tej rozpuście? Jak wybiera partnerki? Ratuje go owa porzucona i rozwścieczona ślubna małżonka.
Do przeczytania.

Do przeczytania.

Ciekawa i nietypowa fabuła w stosunku do innych romansów. Fajnie pokazane sytuacje z dwóch punktów widzenia obydwojga bohaterów.

• Romans historyczny
  • Harlequin