Kłopoty z prababką

Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
Eliszeba

"Kłopoty z prababką" to sympatyczna, pełna humoru saga rodzinna. Czytelnik poprzez lekturę tego rodzaju podświadomie zaspokaja tęsknotę za obrazem i atmosferą autentycznego domu i ogniska rodzinnego, które w dzisiejszych zdyszanych od pośpiechu czasach zaczynają coraz bardziej stawać się przebrzmiałą legendą. Dom z powieści Kobylińskiej-Masiejewskiej oddycha ciepłem, tętni masą drobniutkich...

Dom z powieści Kobylińskiej-Masiejewskiej oddycha ciepłem, tętni masą drobniutkich życiowych spraw, a postacie obojga "starszych państwa" - Anny i Ignacego Łotejków - to znakomicie podpatrzone typy, które na przemian bawią i wzruszają."

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie