Pyszne zapiekanki

Wydawnictwo: Świat Książki
Kulinaria
poradniki
Różyczka

Na tę książkę czekali wszyscy miłośnicy zapiekanek! Oto 110 przepisów z różnych stron świata – od Włoch po Daleki Wschód. Pożywne mięsne zapiekanki to wykwintna i pomysłowa potrawa. Raz są podane jako klasyczne danie, kiedy indziej bywają egzotyczne. Zapiekanki z rybami i owocami morza są wyjątkowo pyszne, soczyste i dietetyczne. Z makaronem i ryżem – sycące i niedrogie. Wegetariańskie wspaniałe dla będących na diecie, a słodkie – świetne na deser nie tylko dla dzieci. Od warzywnej zapiekanki z mielonymi, przez ziemniaczaną zapiekanka ze śledziem i lasagne szpinakową, po czekoladową zapiekankę z morelami. Są pożywne, łatwe do przygotowania i zawsze się udają.

źródło opisu: Weltbild

źródło okładki: Weltbild