Edukacja Kopciuszka

Gina L. Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Walka o miłość (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Seducing Cinderella
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Kowalska, Maja Kittel, Magdalena Ufland
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
edukacja kopciuszka Gina L. Maxwell namiętność romans

Każdy z nas posiada marzenia, które są tak przez nas wyidealizowane, ze pomijamy znaki jakie codzienność rzuca nam pod nogi... Dążymy do czegoś tak wyimaginowanego, że jest to niemożliwe do wykonania a często po osiągnięciu tego celu okazuje się ze nie jesteśmy wcale z tym szczęśliwi...,.... Właśnie o tym jest ta powieść. Od jakiegoś czasu miałam ją w swojej biblioteczce...

Taka nawet fajna. Polubilam oboje bohaterów oraz przyjaciółkę głównej bohaterki. Romans jakich wiele, dużo scen erotycznych na fajnym poziomie, fabuła w miarę ciekawa. Nie znudziła mnie, szybko się czyta.

Na taką ilość ochów i achów w recenzjach spodziewałam się wielkiego "bum". A tu takie sobie romansidło... Na plus bohaterowie, całkiem znośni.

Naprawdę rewelacyjna! Miłość przychodzi znienacka i czasami ktoś kto wydaje nam się ideałem no nie do końca nim jest... Historia tej dwójki, a może w zasadzie trójki? jest niesamowita. Spotkanie po latach, miłość do ortopedy no musicie to przeczytać!

Nudna, momentami bardzo prymitywna i żenująca. Kompletna strata czasu.

No, nie ukrywam, myślałam że będzie lepsze. Fabuła bardzo standardowa i nie wyróżniającą się niczym, ale jak do rozluźnienia przed spaniem bardzo przyjemna.

Na początku książka mnie wciągnęła. Dopóki nie zaczęły się sceny seksu, które były w porównaniu do reszty, bardzo szczegółowo napisane, co mnie delikatnie odrzucało. Za duża perwersja. Reid mnie zachęcił do siebie dopiero w ostatnim rozdziale. Końcówkę czytałam z wielkim przymusem. Seria z Grey'em w porównaniu do tego, to niebo, a ziemia.

Czytałam ja żeby nie skłamać z 4 lata temu i skoro dalej to pamiętam i nie mówię tylko o okładce czy tytule ale i treści to chyba znaczy że warto zajrzeć do środka :)

polecam.Lekka i przyjemna książka

Jak dla mnie typowy harlekin.
Przyjemne czytadło, bajkowy romans z nutą erotyki.
Fizjoterapeutka,dawna koleżanka i przystojny kolega z dzieciństwa,sportowiec.
Niby niewinny układ -pomoc obopólna z czasem przeradza się w romans i finalnie wielką miłość.

Dyskusje

3 514