Edukacja Kopciuszka

Okładka książki Edukacja Kopciuszka
Gina L. Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Walka o miłość (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2012-12-04
Agnieszka Kowalska, Maja Kittel, Magdalena Ufland
edukacja kopciuszka Gina L. Maxwell namiętność romans

więcej Więcej

Nie wiem, jak do tego doszło, ale byłam wręcz przekonana, że napisałam już recenzję tej pozycji... Co się stało - nie wiem. Lecz wracam, żeby to naprawić!

Książka sama w sobie jest całkiem w porządku, jednak bardzo, ale to bardzo przeszkadzała mi jej narracja - w trzeciej osobie. Przez to wszystko, co się działo było jakby... bezosobowe. Czasem zdarzało się, że faktycznie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka bardzo, bardzo przyjemna. Świetnie się ją czyta. Jedna z ciekawszych propozycji literackich, sięgająca po motyw Kopciuszka. Idealny materiał na ekranizację i idealna książka na wakacje. Bohaterzy książki są piękni, narracja jest błyskotliwa, dialogi są zabawne, a opisy (TE opisy) są... odpowiednie (no, właściwie jeden czy dwa wyrazy można było inaczej...

Baśniowy koniec, jak w prawdziwym Kopciuszku! Można powiedzieć uczeń przerósł mistrza, który się przestraszył, że nie jest księciem jakiego potrzeba Kopciuszkowi. Edukacyjna książka 😉Polecam

Całkiem całkiem, ale wielkiego wow nie ma

Każdy z nas posiada marzenia, które są tak przez nas wyidealizowane, ze pomijamy znaki jakie codzienność rzuca nam pod nogi... Dążymy do czegoś tak wyimaginowanego, że jest to niemożliwe do wykonania a często po osiągnięciu tego celu okazuje się ze nie jesteśmy wcale z tym szczęśliwi...,.... Właśnie o tym jest ta powieść. Od jakiegoś czasu miałam ją w swojej biblioteczce...

Taka nawet fajna. Polubilam oboje bohaterów oraz przyjaciółkę głównej bohaterki. Romans jakich wiele, dużo scen erotycznych na fajnym poziomie, fabuła w miarę ciekawa. Nie znudziła mnie, szybko się czyta.

Na taką ilość ochów i achów w recenzjach spodziewałam się wielkiego "bum". A tu takie sobie romansidło... Na plus bohaterowie, całkiem znośni.

Naprawdę rewelacyjna! Miłość przychodzi znienacka i czasami ktoś kto wydaje nam się ideałem no nie do końca nim jest... Historia tej dwójki, a może w zasadzie trójki? jest niesamowita. Spotkanie po latach, miłość do ortopedy no musicie to przeczytać!

1981

Nudna, momentami bardzo prymitywna i żenująca. Kompletna strata czasu.

No, nie ukrywam, myślałam że będzie lepsze. Fabuła bardzo standardowa i nie wyróżniającą się niczym, ale jak do rozluźnienia przed spaniem bardzo przyjemna.

3 606
    1 087