Przyprawy niezbędne w kuchni

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie

Umiejętne używanie przypraw czyni z kucharza mistrza! Nie można precyzyjnie wyliczyć, ile to jest duża lub mała szczypta, trzeba mieć intuicję, aby dodać dokładnie tyle, ile potrzeba. Niemniej, zawsze można dążyć do ideału, i kierować się ustalonymi zwyczajami i regułami, które zapewnią nam potrawy wystarczająco pyszne i smakowicie wyglądające. Ile czego i do czego oraz co, z czym i kiedy dowiemy się z tej książki. Autorka stworzyła prawdziwy przewodnik po bogactwie smaków w krainie przypraw. Opisała także, gdzie dane zioła występują, jak hodować je w domu lub przydomowym ogródku, do jakich potraw pasują oraz jakie mają działanie zdrowotne. Każdy rozdział zawiera propozycje rozmaitych przepisów na potrawy z opisywaną przyprawą lub ziołem.

FOCZKA | 2015-11-10
iwona | 2013-08-19