olinek

Franklin uwielbia sport i marzy, by zostać sławnym sportowcem. Problem w tym, że każdy sportowiec ma jakiś przydomek, a on nie. Żółwik w końcu wymyśla dla siebie przydomek, ale ma kłopoty z przekonaniem przyjaciół, żeby go tak nazywali.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2010

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/

książek: 2015
palalela | 2019-10-10
Na półkach: Przeczytane, Dziecionkowe
Przeczytana: 10 października 2019

Franklin próbuje udowodnić kolegom, że zasługuje na przydomek Tornado... Jest ciężko, bo... żółw to żółw i zawsze trzeba go prosić, żeby się pośpieszył.

domiczytapl | 2016-09-19

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

uwielbiam tę księżżkee :)