Martynka w zoo

Tłumaczenie: Wanda Chotomska
Cykl: Martynka
Wydawnictwo: Publicat
Martine au zoo

Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki. W tej opowieści Martynka z bratem wybrali się do zoo. Nie tylko oglądali zwierzęta, ale także- jeździli na wielbłądzie!

źródło opisu: http://literacki24.pl

źródło okładki: http://literacki24.pl

zdolnedzieci | 2017-02-06

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi: jest to "Martynka". Ola zachwycona jest wyjątkowo naturalną postacią dziewczynki: przeżywa radości i smutki, czasem musi pokonać strach przed nieznanym, zmęczenie czy uporać się ze zmianami w życiu. Martynka żyje bardzo aktywnie - uczy się jeździć konno, pływać, uwielbia zajmować się przydomowym ogrodem, czy spacerować po łące wraz ze swoim nieodłącznym przyjacielem: Pufkiem.
Książka nie jest przeznaczona wyłącznie dla dziewczynek (chociaż sama z początku odnosiłam takie wrażenie). Praktycznie w każdej części Martynce towarzyszą bracia: Alanek i Jaś, kuzynostwo lub nowo poznani przyjaciele. Jest to niezwykle...

julka | 2015-05-03

Znowu zwierzątka,ale w zoo,również ciekawie napisana historyjka.

Maria | 2016-11-15
Ewa318 | 2015-06-18