Dzionek Szalonek i inne przygody Kubusia Puchatka

Wydawnictwo: Egmont Polska

To zbiór czterech zabawnych opowiadań w których Kubuś Puchatek i jego przyjaciele ze Stumilowego Lasu przeżywają wspólnie fascynujące przygody. Z lektury tej książeczki dowiecie się: Jak zdobyć miód? Jak się zachować podczas groźnej zawieruchy? Co zrobić, żeby Tygrys przestał brykać? Jak uczcić urodziny Kłapouchego? Bardzo dobra książka do głośnego czytania.

Madi | 2016-12-02

Kolejna książeczka,którą odziedziczyła moja 6 letnia córcia po starszej siostrze,a ta jeszcze po starszej siostrze .
Była to ulubiona książeczka moich starszych córek ,a teraz stała się ulubioną mojej najmłodszej.
Choć książka liczy sobie około 20 lat ,to nadal jest w bardzo dobrej kondycji i cały czas jest w czytaniu.

CeeCee | 2015-01-06

"Dzionek Szalonek..." jest książką, przy której męczyłam rodziców moim głośnym czytaniem... dukaniem w dzieciństwie. Przez długi czas nie odstępowałam tej książki, starając się nauczyć czytać - z własnej, nieprzymuszonej woli. Uwielbiałam wtedy przygody Kubusia - zarówno te książkowe jak i animowane. Opowiadania są napisane językiem przystępnym dla dzieci. Jak to z opowiadaniami o Kubusiu bywa, są tam elementy humorystyczne i moralizatorskie. Książka jest porządnie wykonana i ma piękne ilustracje.

Ulubiona książka mojej córki ;)

Mariposa | 2016-08-22

Krzyś, Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek, Kłapouchy i Królik to postacie, które uczą i bawią dzieci dzięki swoim przygodom.

Polecam najmłodszym.

Kaila7 | 2017-01-07