Okna pięknie przystrojone

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Modne dekoracje okien wymierz, uszyj, zawieś * firanki i zasłony * zazdrostki, lambrekiny * rolety i rolety panelowe Krok po kroku: Przygotowanie warsztatu pracy, wymierzanie okna, obliczanie długości tkaniny, dopasowywanie wzorów, podstawy kroju, szycia i zgrzewania, wykańczanie brzegów, elementy wykończeniowe, montowanie zasłon Niezależnie od tego, czy preferujemy dramatycznie drapowane zasłony, klasyczne firany, stylowe rolety czy dobrze skrojone lambrekiny ? dzięki tej książce nauczymy się szyć nietypowe ozdoby okna, udekorujemy każdy pokój zgodnie z naszymi upodobaniami, i to znacznie taniej, niż kosztowałoby kupno gotowych zasłon! Carol Zentgraf pomaga nam wybrać właściwy wzór, tkaninę i dodatki i prowadzi do mety dzięki łatwym opisom kolejnych kroków Wymierz, Uszyj, Zawieś..

Aniołeczek | 2011-02-19