Projektowanie małego ogrodu

Wydawnictwo: Solis
poradniki

Sporządzenie dobrego projektu, w którym wszystkie elementy współgrają ze sobą, to połowa sukcesu.Poradnik ten podpowiada, jak narysować projekt w skali, i przedstawia ponad 15 szczegółowych koncepcji ogrodu zaspokajających różne potrzeby. Podano tu szczegółowe instrukcje, jak zaprojektować poszczególne elementy, aby stworzyć najodpowiedniejszy ogród dla siebie. Zaprezentowano również 10 planów nasadzeń.

Betik | 2015-06-23
Na półkach: Teraz czytam