poradniki

Spotkanie dwojga nuczycieli, psychologa i dziennikarki, którzy chcieli rozmawiać o szkole. Nie istnieje polska szkoła . Istnieją polskie szkoły, a właściwie kilkaset tysięcy nauczycieli i kilka milionów uczniów, z których każdy na swój własny sposób przeżywa i próbuje rozwiązywać dylematy szkolnego życia. Część z nich jest wspólna i właśnie o nich rozmawiają autorzy, chcąc przy okazji zachęcić także czytelników do zastanowienia i rozmowy o szkole w życiu i życiu w szkole .

merd | 2016-11-11
Przeczytana: 09 listopada 2016