Ral's Woman

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zorn Warriors". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ellora's Cave
Ral's Woman
9781419924064
angielski
_Harper_

Ariel never knew aliens existed until she finds herself kidnapped and taken from Earth. When the Anzon declare humans useless, she learns her fate-prize for the winner of a brutal fight between large, muscled alien men. Ral is a Zorn warrior. He has also been kidnapped by the Anzon, along with his crew. Forced into slavery, he's got one thing on his mind-freeing his people. That is, until he...

Ral is a Zorn warrior. He has also been kidnapped by the Anzon, along with his crew. Forced into slavery, he's got one thing on his mind-freeing his people. That is, until he sees the small human woman he's willing to fight to win. He doesn't just want her body, he wants her heart forever.

In the hands of a hot alien, Ariel is about to discover how pleasurable captivity can be.

źródło opisu: Ellora's Cave Publishing, 2009

źródło okładki: http://www.jasminejade.com

Lekka książka fantastyczna (choć to zbyt wielkie określenie) o zabarwieniu erotycznym. Ariel zostaje porwana z Ziemi, a potem to już przeżywa najwspanialsze orgazmy we Wszechświecie.
W pewnym momencie książka staje się naprawdę zabawna, kiedy wojownicy z Planety Zorna mają pomysł mogący zasadniczo wpłynąć na stosunki międzyplanetarne. Wykorzystują go co można przeczytać w pozostałych częściach.

myfascinatingbooks | 2016-05-24
Przeczytana: 24 maja 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka mi się podobała.
Odniosę się do opinii kowaleczki: było jasno napisane, że kobiet jest niewiele mniej niż mężczyzn na Zornie (aczkolwiek wystarczająco), a tylko bogaci mogą sobie pozwolić na kilka "pomocy domowych", pozostali korzystają, jak się wydaje z tamtejszych "domów publicznych". Co do zachowania głównej bohaterki - no cóż wyraźnie jest podatna na urok głównego bohatera. Takie opowieści traktuję z przymrużeniem oka, jak większość romansów z resztą(a może wszystkie !!!!). Dobrze się czyta, książka fajna, podobnie jak cały cykl - obecnie składający się z 5 części.
Zachęcę was, że kolejne części są lepsze... :)

daria | 2015-11-27
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 26 listopada 2015

Nawet ciekawe. Choć wiadomo, że chodzi tu o jedno to i tak z przyjemnością przeczytałam, a bohaterów polubiłam na tyle, żeby od razu zabrać się za kolejny tom.

kowaleczka | 2016-01-02
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 31 grudnia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka miała duży potencjał, ale niestety trochę się zmarnował. Zdaję sobie sprawę, że w tego typu książkach chodzi o jedno, ale brakowało mi bardziej rozbudowanych opisów, więcej akcji i realniejszych postaw bohaterów. O ile Ral był jeszcze do wytrzymania to Ariel była bardzo sztuczna z tą swoją miłością. Oczekiwałam, że porwana kobieta będzie mniej chętna na początku;-) Nie bardzo również podobał mi się wątek "wypłynięcia" ich filmiku w sieci.
Generalnie to uważam, że pomysł świetny, ale słabo zrealizowany. Nawet czytając takie książki lubię jak wszystko "trzyma się kupy" - opisy obcej planety i jej funkcjonowanie to dla mnie ciekawe fragmenty. Dlatego też irytuje mnie brak logiki - kobiet jest mniej, ale jednocześnie każdy mężczyzna ma 2-3 tylko dla siebie...
Mimo wszystko polecam:-)

Masumi11 | 2013-11-23
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013

Gorąco seksownie nie skomplikowanie..
Czyli bardzo w stylu tej autorki.
Chciałam poczytać, wyłączyć się i zrelaksować i ta pozycja mi to dała + parę fajnych scen :)
Przeczytana , pewnie niedługo będzie zapomniana -ale- to było kilka bardzo udanych i miłych godzin :)

Ania | 2015-03-06

No cóż... Nie wiem od czego zacząć. Może od tego, że jest to książka wulgarna. Tak, to dobry początek no i właściwie koniec. Nie za bardzo jest się o czym rozpisywać. Główni bohaterowie ( a w szczególności Ral )to idioci z poziomem inteligencji pięciolatka. Sposób prowadzenia konwersacji wskazuje, że oboje są delikatnie mówiąc mało inteligentni i nieobyci. Więc kłóci się to z rzekomym super rozwojem planety Rala ( no bo skoro " książę " jest idiotą to co można pomyśleć o zwykłych obywatelach ) . Absurdalna jest również cała fabuła, a miłość głównych bohaterów moim zdaniem to wyolbrzymiony syndrom sztokholmski. Porwana kobieta widzi pierwszy raz na oczy faceta, który brutalnie pozbawia ją bielizny i każe się jej dotykać tak aby wiedział co jej sprawia przyjemność. No i oczywiście jej to sprawia przyjemność po czy uprawiają dziki i gorący sex.Zakochują się w sobie, on ją ratuje ( przy czy trzeba dodać że akcja z ucieczką z niewoli nie buduje żadnego napięcia i jest banalna ) i zawozi...

Ewitka | 2016-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2016

Nie jest to książka wysokich lotów, nie rozgrzała mnie też za bardzo. Sięgnęłam po nią z nastawieniem, że będzie gorąco i namiętnie, a tu ani gorąco, ani też za bardzo ciekawie. Styl pisania bardzo przeciętny, akcji praktycznie brak, zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu seria Grabbed Lolity Lopez, ale po dwójkę sięgnę z ciekawości, skoro ma wyższą ocenę :-).

skanka | 2015-07-16
jovvi | 2016-06-08

Lekka opowieść o kosmitach, która fajnie się czyta. Taki romansik miedzygatunkowy... Oczywiście nie ma co wymagać rozbudowanej akcji ani skomplikowanych osobowości ale nudy nie ma. Polecam na raz!

Thanith | 2013-06-13
Przeczytana: 13 maja 2013

Takie sobie... :/
historia banalna a Darius cały czas, non stop myśli o sekse!

Ćwiek