Smiley

9781944526634
#Dohner #NewSpecies
angielski
Shinedown

Vanni is furious when her fiancé tricks her into attending a conference where his father’s church is protesting the New Species Organization. She hates everything those vile bigots stand for. Vanni goes to the bar to cool off and ends up seated next to a handsome New Species. Things heat up fast when they are both drugged. Smiley doesn't want to believe the sweet human would dose them with...

Smiley doesn't want to believe the sweet human would dose them with the breeding drug. He's willing to trust her and determined to save her life. He'll hold her. Protect her. Offer up his body to distract them both from the pain. She is his female, even if she doesn't realize it yet.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/22877206-smiley

źródło okładki: https://www.google.pl/imgres?imgurl=http://t3.gsta...»

Beata | 2018-05-21
Przeczytana: 21 maja 2018

Bardzo dobry romans paranormal, lekki i wciągający. Według schematu serii: On - Nowy Gatunek, męski, opiekuńczy i zabójczy dla wrogów, Ona - słodka, kobieca i pragnąca rodziny i opętani nienawiścią członkowie kościoła Woodsa. Czyta się przyjemnie. Ładna bajka dla... pragnących gorących emocji:)

Shemmer | 2018-07-06

Smiley to taki troszkę cinnamon roll, którego trzeba chronić za wszelką cenę!
Wiem, że cykl New Species jest typowym guilty pleasure, ale znajduje w nim wszystko to, co być powinno. Od romansu, przez bohaterów do dość przyzwoitej fabuły. Jasne, Dohner ma na swoim koncie mnóstwo irytujących grzeszków, które - gdyby jej je ktoś rozsądny (i rozsądnie) wytknął - mogłaby zmienić w coś rewelacyjnego i wtedy książki by tylko zyskały. Trzeba jednak to przełknąć i być świadomym, że wiele rzeczy nie jest idealnych, lecz jeśli chce się cieszyć z lektury, to będzie to świetna pozycja, by po nią sięgnąć.
(Zalecam czytanie od pierwszego tomu, inaczej ciężko się połapać w niektórych rzeczach!)

malaa87 Anna | 2018-07-06
tajemna | 2018-07-01