Od fizyczności człowieka do duchowości świata

Wydawnictwo: Genesis
poradniki

Steiner Rudolf Wydawca:GENESIS Format:15.0x21.0cm Oprawa:Miękka Objętość:93 Rok wydania:2003  Przedstawione w tej książce trzy wykłady Rudolfa Steinera poruszają istotne problemy naszej współczesności, których nie można rozwiązać przy pomocy sił materialno-technicznych, lecz jedynie w oparciu o impulsy duchowo-moralne. Ukazują one człowieka jako siłę stwórczą w kosmosie, dlatego nie można go traktować jako istoty ograniczonej jedynie do stałej cielesności fizycznej. Wykłady te stanowiły przygotowanie do nowego impulsu w medycynie.

tomollino | 2014-06-09