Mistrzowski kurs Feng shui

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Wong EwaW ydawca:REBIS Format:19.0x23.0cm Oprawa:Miękka Objętość:408 Rok wydania:2003  Feng shui to starożytna chińska nauka życia w harmonii ze środowiskiem. Stanowi sposób postrzegania energii wszechświata i współoddziaływania z nią. Książka ta pokazuje, jak wykorzystać feng shui przy wyborze mieszkania, biura, sklepu czy budowie domu. Chociaż przeznaczona jest przede wszystkim dla właścicieli domów i małych firm oraz najemców, może być przydatna również agentom pośrednictwa nieruchomości, dekoratorom wnętrz i architektom. Eva Wong niemalże krok po kroku wyjaśnia autentyczne teorie feng shui i z powodzeniem przekształca je w użyteczne, dające się praktycznie zastosować koncepty. Ale najbardziej przydatnym elementem tej doskonałej książki są ćwiczenia, kończące każdy rozdział. Dzięki nim można nie tylko sprawdzić swoje umiejętności określania feng shui danego miejsca, ale także stale szkolić się w sztuce aranżacji przestrzeni, aby osoby w niej przebywające czuły się jak najlepiej.

Robert Sikora | 2018-08-10
Przeczytana: 2009 rok