Opowieści o taoistycznych nieśmiertelnych

Okładka książki Opowieści o taoistycznych nieśmiertelnych
Eva Wong Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura piękna
literatura piękna
Tales of the taoist immortals
Zysk i S-ka
2003-01-01
2003-01-01
83-7298-422-0
Tomasz Bieroń

więcej Więcej

Choć kultura Chin i Taoizm średnio mnie interesują, Opowieści o Taoistycznych Nieśmiertelnych przeczytałem. Wypadało – był to prezent. Niestety muszę powiedzieć, że nieźle się namęczyłem czytając kilkustronicowe opowiadania. Poza swoistym klimatem rodem z filmów kung-fu nic mnie nie cieszyło podczas lektury. Wszystkie historie opisane są bez polotu, ubarwień czy komentarza...

• Zen
  • Historyczne
  • Dawno przeczytane
  • Mitologie
  • Mity i mitologia
  • Klimaty Orientu

Dodaj cytat z książki Opowieści o taoistycznych nieśmiertelnych