Lider w każdym z nas

Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki

Wyobraź sobie, że każdy pracownik robi wszystko, by pomóc swojej firmie osiągnąć założone cele. Słowem wyobraź sobie organizację, w której każdy jest liderem. Jeśli jedyne, co przychodzi Ci na myśl, jest chaos i dezorientacja pomyśl o tym raz jeszcze! Poszerzenie kręgu osób zdolnych podejmować samodzielne działania w poczuciu odpowiedzialności za całą organizację przekłada się na podwyższoną efektywność i lepsze rezultaty biznesowe. Motywacja, zaangażowanie, inspiracja tak właśnie działa powszechne przywództwo. Lider w każdym z nas zawiera wyniki przełomowego badania, którym objęto 2000 osób reprezentujących 450 różnych organizacji i przedsiębiorstw. Opisuje szereg zdarzeń, w których pracownicy różnych szczebli podejmowali działania przywódcze..

CallStorm | 2011-11-09
Tomasz | 2016-08-22