Pregnancy for dummies
dla bystrzaków, ciąża, poród,

Chcesz zajść w ciążę albo już szczęśliwie spodziewasz się dziecka? Masz mnóstwo dylematów i pytań o zdrowe odżywianie, właściwy rozwój płodu i o to, co się będzie działo po porodzie? A może kochasz osobę, która jest w ciąży, chcesz ją wesprzeć i pomóc rozwiać wątpliwości? W takim razie trzymasz w ręku Twoją prywatną szkołę rodzenia.Ciąża jest przystępnie napisanym poradnikiem odpowiadającym na najczęściej zadawane pytania dotyczące tego stanu. Jednocześnie jest to najbardziej aktualne opracowanie, przygotowane w oparciu o najnowsze dane. Rozwiewa wszelkie mity i pozwala przyszłej mamie na przeżycie radosnych i zdrowych dziewięciu miesięcy. Zaprzyjaźnij się z autorami tej książki i już dziś dowiedz się: * jak przygotować organizm do ciąży -badania stanu zdrowia, rzucanie nałogów, modyfikacja dziennego trybu życia; * czym różnią się do siebie poszczególne trymestry -co jest normalne w pierwszych tygodniach, a czego możesz spodziewać się tuż przed porodem; * jak zadbać o swoje ciało przed, w trakcie i po ciąży -właściwa dieta, witaminy, higiena, kosmetyka i ćwiczenia fizyczne; * kiedy należy koniecznie kontaktować się z lekarzem i jak radzić sobie w przypadku problemów, * w jaki sposób przywitać dziecko na świecie -różne rodzaje porodów, wybór formy karmienia, zmiany poporodowe; * jak postępować w przypadku ciąży, gdy masz więcej niż trzydzieści lat, ciąży mnogiej i ciąży wysokiego ryzyka.DODATEK SPECJALNY: specjalne rady dla tatusiów!

babciastefcia | 2012-05-17
Przeczytana: 15 września 2011

Wszystko co kobieta powinna wiedzieć o ciąży, cała teoria, zawarta w jednym tomie i napisana bardzo przystępnym językiem. Pozycja jest nowa a nie sprzed 20lat co istotne.

Ta książka to mój ciążowy doradca. W przystepny sposób przeprowadza mnie właśnie przez ten piękny okres i wyjaśnia wątpliwości. Jestem zadowolona z prostoty przekazu.

Emiliana | 2016-02-13
Przeczytana: 2015 rok