Ciąża dla bystrzaków. Wydanie IV

Okładka książki Ciąża dla bystrzaków. Wydanie IV Mary Duenwald, Keith Eddleman, Joanne Stone
Okładka książki Ciąża dla bystrzaków. Wydanie IV
Mary DuenwaldKeith Eddleman Wydawnictwo: Septem poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Septem
2020-01-21
2007-01-01

Okładka książki Księga dziecka. Od narodzin do drugiego roku życia Martha Sears, Robert Sears, William Sears
Księga dziecka... Martha Sears, Rober...
Okładka książki Jak zrozumieć małe dziecko Joanna Jeżak, Ewa Krogulska, Małgorzata Musiał, Agnieszka Nuckowska, Anna Siudut-Stajura, Olga Trybel, Magdalena Trzewik
Jak zrozumieć ... Joanna Jeżak, Ewa K...
Okładka książki Ciąża. Instrukcja obsługi. Wyczerpujący przewodnik po wolnej od zmartwień ciąży Sarah Jordan, David Ufberg
Ciąża. Instruk... Sarah Jordan, David...

Ciekawe kompendium wiedzy.

Ciekawe kompendium wiedzy.

Ciąża opisana krok po kroku, miesiąc po miesiącu. Wskazania co może niepokoić, czego się spodziewać, jak przygotować się do porodu. Krótko i sprawnie.

To najlepsza książka o ciąży jaką miałam okazję przeczytać. Przydatnych informacji jest w niej mnóstwo, więc bez problemu znalazłam coś dla siebie i dla mojego narzeczonego.

W moim odczuciu jest to bardzo naukowa pozycja, ale wiedza w niej zawarta podana jest w sposób łatwy i przyjemny. Najważniejsze treści są odpowiednio wyszczególnione, tak aby ktoś, kto nie ma zamiaru przeczytać jej od deski do deski, mógł swobodnie skorzystać z poradnikowej części tej pozycji.

"Ciąża dla bystrzaków" porusza m.in. takie tematy jak odpowiednie przygotowanie do ciąży, opisy poszczególnych trymestrów i metod porodu, radzenie sobie w połogu czy zachowania noworodka w pierwszych dniach na świecie.

Zaznaczyłam w niej mnóstwo fragmentów i jestem ogromnie zadowolona z lektury tej książki. Polecam zarówno tym, którzy ciążę dopiero planują, jak i tym, którzy już w niej są.

Świetny poradnik, napisany przystępnym językiem, bez zadęcia, polecam.

Świetny poradnik, napisany przystępnym językiem, bez zadęcia, polecam.

Ta książka to mój ciążowy doradca. W przystepny sposób przeprowadza mnie właśnie przez ten piękny okres i wyjaśnia wątpliwości. Jestem zadowolona z prostoty przekazu.

Wszystko co kobieta powinna wiedzieć o ciąży, cała teoria, zawarta w jednym tomie i napisana bardzo przystępnym językiem. Pozycja jest nowa a nie sprzed 20lat co istotne.

Naprawdę dobra książka dla osób które po raz pierwszy są w ciąży i szukają odpowiedzi na konkretne pytania. Polecam

• Dziecko
  • AUDIOBOOK