Credo

Wydawnictwo: Éditions du Dialogue
poemat, wiara, religia
poezja
Czytam

Jest to książka poświęcona wierze. Napisana przez Frossarda, dziennikarza i filozofa katolickiego. Wydanie to zostało wydrukowane w Paryżu przez wydawnictwo Editions du Dialogue czyli Wydawnictwo Dialogu. Założone i prowadzone przez pallotynów a patronowane przez prymasa Wyszyńskiego. Credo przetłumaczyła Anna Turowiczowa a okładkę zaprojektował znany grafik przebywający na emigracji Roman Cieślewicz.

źródło opisu: Editions du Dialogue, 1983

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!