„Nie lękajcie się!” Rozmowy z Janem Pawłem II

N'ayez pas peur, dialogue avec Jean-Paul II
83-240-0600-1
religia
Snoopy

Niezwykła książka, oparta na pierwszym w historii wywiadzie z papieżem. Francuski dziennikarz i pisarz André Frossard zadał Janowi Pawłowi II na progu pontyfikatu około 70 pytań dotyczących osobistego życia Papieża, jego powołania, wiary, moralności, Kościoła i jego roli w świecie, ekumenizmu i współczesności. Wynikiem tych rozmów jest książka bardzo głęboka i osobista, ukazująca Jana Pawła II nie tylko jako sternika Kościoła, ale także jako niezwykłego człowieka.

źródło opisu: Nota wydawcy

źródło okładki: Wydawca