Potęga kobiecości

Fascinating womanhood
978-83-7823-036-6
kobieta, małżeństwo, rodzina, porady
poradniki

Co sprawia, że kobieta staje się fascynująca w oczach męża? Co daje kobiecie szczęście w małżeństwie? To tylko dwa z wielu pytań, na które odpowiada Helen Andelin w światowej klasy bestsellerze, dzięki któremu wiele milionów małżeństw mogło na nowo zaznać szczęścia. Potęga kobiecości oferuje ponadczasową mądrość, dobrą radę, trwałe wartości, jakże potrzebne nowemu pokoleniu kobiet - szczęśliwych, spełnionych, uwielbianych i szanowanych przez mężów - kobiet, które pragną na nowo odkryć magię swej kobiecości. Kochające małżeństwo jest filarem szczęśliwej rodziny, a szczęśliwa rodzina jest trwałym fundamentem społeczeństwa. Problemy dzisiejszego świata w dużej mierze wynikają z burzliwej atmosfery domowej. Jeśli chcemy, by światem rządził pokój, musimy zacząć od naszych domów.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/POTEGA-KOBIECOSCI/559

źródło okładki: http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/POTEGA-KOBIECOSCI/559

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!