Windsurfing dla wszystkich

Wydawnictwo: Alma-Press
9788370203559
poradniki

Deska z żaglem do uprawiania windsurfingu korci wielu. Zarówno żeglarzy znudzonych siedzeniem w łódce jak i tych lubiących nowe wyzwania, trochę ryzyka lub rywalizacji. Zwłaszcza jednak wytrwałych i lubiących się uczyć. Książka omawia wszechstronnie wszystkie zagadnienia związane z tym sportem. Jest przeznaczona dla początkujących choć także instruktorzy i zawodnicy znajdą w niej coś dla siebie.Główne rozdziały książki to:Sprzęt, Nauka, Regaty, Sporty pokrewne, Meteorologia.

zielonooka | 2013-11-13
maki434 | 2015-10-25