Rozmowa z wyższą jaźnią

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
9788388351969
poradniki

Wyższa jaźń to umysł ponad wszystkimi umysłami obecny we wszechświecie w postaci czystej energii, przenikającej wszelkie poziomy bytu.Człowiek rozwija się, doskonali, wchodzi na coraz wyższy poziom, odradza się coraz silniejszy i piękniejszy. Nie jesteśmy w swej wędrówce pozostawieni sami sobie. Towarzyszą nam istoty będące na wyższym poziomie rozwoju duchowego przewodnicy, nauczyciele, anioły.Ta książka to przesłanie z innych, wyższych wymiarów, w których jest wielka wiara w człowieka, w piękno jego myśli i siłę jego serca.

Bartek | 2013-02-22
boseti | 2013-01-25