Miłość i uprzedzenie

Seria: Harlequin Medical Romance
Wydawnictwo: Harlequin
A loving partnership
Avadoro

Doktor Eryl Thomas wróciła po studiach do walijskiej wioski, gzie się urodziła. Nie była pewna, czy dobrze robi, zwłaszcza że zatrudniony tam lekarz traktował ją w sposób dla niej niezrozumiały - raz był opryskliwy, kiedy indziej miły. Próbowała nawiązać z nim przyjazne stosunki, które sprzyjałyby dobrej atmosferze pracy w przychodni. On chyba też niczego więcej nie pragnął, aż któregoś dnia zaczęli opowiadać sobie przeszłość. Czy jednak oglądanie się wstecz nie jest zbyt ryzykowne?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1997

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1997