Zamiast czekolady. O tym co nas uszczęśliwia

Wydawnictwo: Semen
poradniki

Czekolada jest miłym prezentem, ale jej słodycz trwa krótko. Z pewnością ta książeczka będzie słodsza niż czekolada, bo można do niej zaglądać dowolnie często i uczyć się jak dostrzegać otaczające nas piękno, zachwycać się drobiazgami, żyć uważnie wszystko to składa się na nasze szczęście na które wciąż czekamy, nie zauważając jak przechodzi obok.

deana | 2014-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2014

Uroczy tomik poświęcony szczęściu. W trakcie jego czytania buzia sama się uśmiecha. Na pewno nie raz będę do niego wracać.

Monika | 2016-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2016

Książeczka co prawda na 10 minut, ale za to jaka urocza! Dużo pozytywnej energii, która zwłaszcza teraz (w czasie sesji egzaminacyjnej), jest mi tak bardzo niezbędna! Myślę, że warto nosić ją przy sobie czy to w torebce czy w plecaku, bo jej format jest dosłownie wielkości czekolady, a potrafi ona lekko i przyjemnie poprawić nastrój i wywołać uśmiech :)
Autorka przywołuje bardzo proste sposoby na szczęście i dobry humor, o których mam wrażenie większość z nas kompletnie zapomina w tym zabieganym świecie.

Anna | 2016-11-18
kropersi | 2016-04-22