Podręcznik feng shui. Wiedza i praktyka

Tłumaczenie: Joanna Miś
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Feng shui tips for a better life
978-83-7404-282-6
poradniki
Anna

Praktyczne porady, jak przywrócić równowagę w życiu i jak zorganizować przestrzeń, aby zagościły w niej szczęście i dobrobyt. Specjalista feng shui David Daniel Kennedy zgromadził tu ponad dwieście niezwykle skutecznych przykładów zastosowań praktyki feng shui w różnych dziedzinach życia.

książek: 1941
skarbka78 | 2015-05-17
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 16 maja 2015

Bardzo przystępnie napisana książka. Wprowadza początkujących czytelników w arkana wiedzy o feng shui i uporządkowuje wiedzę osobom wcześniej już praktykującym tę sztukę. Poszczególne rozdziały podzielono na różne dziedziny życia, takie jak: bogactwo, miłość i związki, zdrowie i witalność, praca i kariera, sprzyjające okoliczności, rodzina i dzieci, reputacja i sława, pomocni ludzie i przyjaciele, wiedza i rozwój wewnętrzny oraz inne sytuacje. Ostatni rozdział poświęcony został na wzmacnianie remediów oraz ich działań.

Korneliusz | 2016-06-28
Na półkach: Ezoteryka, Posiadam, Przeczytane

Przeczytałem dawno temu i jakoś nie zrobiło to na mnie dużego wrażenia. Nigdy do tej lektury oraz praktyki nie powróciłem. Może komuś innemu by się spodobała. Czasami dziwię się, że czasami ludzie zachodu próbują na siłę zaadaptować coś egzotycznego do naszych warunków. Niestety, ale moim zdaniem nie wszystkie rzeczy z Orientu się do tego nadają.

Gwiazdopatrznia | 2016-07-01
Na półkach: Posiadam :), Przeczytane

Dla zainteresownych tematem.

| 2014-03-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 03. 2014
Przeczytana: 13 marca 2014

Księga porad w stylu, co zrobić, aby poprawiło Nam się na wszystkich "półkach" naszego życia.

krystyna kalinowska | 2012-03-23

Dobra książka i służy dobrymi radami

mariola | 2016-10-24
O-lan Wang | 2016-10-05