Więcej niż obietnica

Wydawnictwo: Harlequin
The heiress bride
8323822034
Avadoro

Alysia, jedyna córka właściciela lokalnej gazety i świeżo upieczona absolwentka dziennikarstwa, pragnie zgodnie z tradycją rozpocząć pracę w rodzinnym wydawnictwie. Ojca irytują i śmieszą aspiracje Alysii, on zupełnie inaczej postrzega rolę kobiety. Nic zatem dziwnego, że redaktorem naczelnym mianuje nie ukochaną jedynaczkę, lecz Chase'a Osbourne'a. Zrobi wiele, by zawodowa rywalizacja...

Zrobi wiele, by zawodowa rywalizacja młodych zmieniła się najpierw we wzajemną sympatię, a potem w głębokie uczucie.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004