Kobiety i stres. Metody walki i przezwyciężania

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Czy stres wpływa na urodę kobiety? Oczywiście! Piękno ma wiele wspólnego z wewnętrzną równowagą. Ktoś, kto żyje w stresie, często traci tę harmonię. Oprócz tego na twarzy ma wypisane napięcie, cera jest podrażniona, troski i złość uzewnętrzniają się w ponurej lub depresyjnej mimice, z małych zmarszczek robią się duże... Renate Buffaloe, autorka książki, pomoże znaleźć przyczyny Twego stresu, czyli zrobić pierwszy krok do odprężenia ciała i duszy. Pokazuje na konkretnych przykładach, jakie skutki w życiu niesie ze sobą pozytywne przezwyciężenie stresu w sytuacjach kryzysowych kobiety, związanych m.in. z życiem zawodowym, wychowaniem dzieci, świadomym macierzyństwem, menopauzą, seksualnością w wieku dojrzałym. Omawia ponadto formy walki ze stresem oraz podpowiada, jak skutecznie sobie z nim radzić. Jeśli chcesz więc wydobyć na światło dzienne swoje zalety, nauczyć się traktować stres jako wyzwanie, a także bardziej optymistycznie spojrzeć na świat koniecznie sięgnij po ten poradnik!

Jusia | 2011-04-04
M.S | 2014-08-01