ŚWIĘTY OJCIEC PIO Ilustrowane dzieje życia i kultu

Wydawnictwo: Biały Kruk
83-88918-10-9
Ojciec Pio, Jan Paweł II
Mysiaczeq

Włoski kapucyn stygmatyk Ojciec Pio jest najpopularniejszym współczesnym świętym. Album ten przedstawia dzieje jego niezwykłego życia i stale rosnącego kultu oraz przybliża miejsca, w których przebywał. Czyni to zarówno za pomocą zdjęć archiwalnych oraz fotografii współczesnych, będących dziełem wybitnych fotografików papieskich - Adama Bujaka i Arturo Mari. Książka ta pokazuje również splatanie się losów Wielkiego Spowiednika Kościoła Ojca Pio z losami Wielkiego Papieża Kościoła Jana Pawła II od pierwszego ich spotkania w 1947 roku w małym klasztorze w San Giovanni Rotondo, aż po kanonizację Stygmatyka z Pietrelciny na Placu św. Piotra w Rzymie 16 czerwca 2002 roku. Obie te niezwykłe postaci łączy nieustanne dawanie przekonującego świadectwa o Chrystusie Zmartwychwstałym oraz świadectwo cierpienia.

źródło opisu: http://www.bialykruk.pl/product.php?cid=0&pid=36

źródło okładki: http://www.bialykruk.pl/product.php?cid=0&pid=36