Okładka książki Serwetki szydełkowe

typ
papier
5,67 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Serwetki szydełkowe mogą być najrozmaitsze: okrągłe, kwadratowe, prostokątne, owalne... Do ich wykonania używa się kilku ściegów podstawowych, łączonych w fantazyjne wzory, powtarzane w różnych zestawieniach. W tej książeczce dla debiutujących i dla zaawansowanych znalazło się kilkanaście pięknych wzorów serwetek i bieżników, dokładnie opisanych rząd po rzędzie, a także przedstawionych na wyraźnych schematach ułatwiających pracę. Własnoręcznie wykonane koronkowe ornamenty nadadzą wnętrzom elegancki, a zarazem przytulny wygląd.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
gkbogusia | 2012-01-31

kupiłam ze względu na okładkę, lecz w środku nie było wzoru labędzi!

Monika | 2013-01-15
Monika | 2011-02-10