Serwetki szydełkowe

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Napperons au crochet
rękodzieło

Serwetki szydełkowe mogą być najrozmaitsze: okrągłe, kwadratowe, prostokątne, owalne... Do ich wykonania używa się kilku ściegów podstawowych, łączonych w fantazyjne wzory, powtarzane w różnych zestawieniach. W tej książeczce dla debiutujących i dla zaawansowanych znalazło się kilkanaście pięknych wzorów serwetek i bieżników, dokładnie opisanych rząd po rzędzie, a także przedstawionych na wyraźnych schematach ułatwiających pracę. Własnoręcznie wykonane koronkowe ornamenty nadadzą wnętrzom elegancki, a zarazem przytulny wygląd.

gkbogusia | 2012-01-31

kupiłam ze względu na okładkę, lecz w środku nie było wzoru labędzi!

Aleksandra88 | 2016-01-19
Monika Nyka | 2013-01-15