Okładka książki Serwetki szydełkowe

typ
papier
5,67 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Serwetki szydełkowe mogą być najrozmaitsze: okrągłe, kwadratowe, prostokątne, owalne... Do ich wykonania używa się kilku ściegów podstawowych, łączonych w fantazyjne wzory, powtarzane w różnych zestawieniach. W tej książeczce dla debiutujących i dla zaawansowanych znalazło się kilkanaście pięknych wzorów serwetek i bieżników, dokładnie opisanych rząd po rzędzie, a także przedstawionych na wyraźnych schematach ułatwiających pracę. Własnoręcznie wykonane koronkowe ornamenty nadadzą wnętrzom elegancki, a zarazem przytulny wygląd.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
gkbogusia | 2012-01-31

kupiłam ze względu na okładkę, lecz w środku nie było wzoru labędzi!

Monika | 2013-01-15

Kalendarium literackie
  • Maria Nurowska
    71. rocznica
    urodzin
    ,,Ten kocha naprawdę, kto nie wie, dlaczego kocha.
  • Isabel Abedi
    48. rocznica
    urodzin
    Są w życiu rzeczy, o które trzeba walczyć, ponieważ czas, jaki na nie zostaje, niekiedy jest krótszy, niż sądzimy.
  • Andrzej Maleszka
    60. rocznica
    urodzin
    Mama zapaliła świece, a Filip latarkę i z ziemi dom wyglądał jak jeszcze jedna gwiazda. Miasto zostało daleko pod nimi. Choć stali na balkonie, to żadne z nich nie mogło już zobaczyć, jak czerwone krzesło powoli wstaje z trawy i unosi się w górę.
  • Max Allan Collins
    67. rocznica
    urodzin
    Ludzkie duchy, przemykające bez śladu, niezauważalnie. kiedy któryś z nich znika, nikogo to nie obchodzi.
  • Kazimierz Władysław Wójcicki
    81. rocznica
  • Marguerite Duras
    19. rocznica
    śmierci
    I płacząc robi to. Z początku jest ból, a potem ten ból staje się kolejną zdobyczą, odmieniony, narastający z wolna, wznoszący się ku rozkoszy, spleciony wraz z nią. Morze, nieuchwytne w swym kształcie, po prostu niezrównane.
  • Eugene B. Sledge
    14. rocznica
    śmierci
    Wojna to zorganizowany obłęd niszczący najlepszych ludzi.
  • John Williams
    21. rocznica
    śmierci
    Jakże porządni i przyzwoici wydajemy się samym sobie, dopóki nie mamy okazji ani powodu, żeby się zachować nieprzyzwoicie! Potrzeba dopiero miłości, żebyśmy mogli czegoś się dowiedzieć o sobie samych.
  • Arthur Koestler
    32. rocznica