Modowe kolorowanie

Wydawnictwo: Egmont Polska
Art Therapy: My Fashion Colouring Book: 100 Fashion Items to Colour in
rękodzieło
Sophie

Buty na wysokich obcasach, misterna biżuteria, kultowe T-shirty, bluzy vintage, wyrafinowane kosmetykii, topowe torebki i fantazyjne nakrycia głowy – Marie Perron, ilustratorka mody, przedstawia garderobę marzeń.Eleganckie i figlarne modelki prezentują ponad 100 ciuchów i dodatków do kolorowania skopiowanych z oryginalnych dzieł wielkich kreatorów i młodych, obiecujących projektantów.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2015 r.

źródło okładki: www.sklep.egmont.pl

ewanka | 2015-10-11

Dla mnie to miłe oderwanie od obowiązków i naładowanie baterii do dalszego działania a także pomocne do inspiracji.

książek: 1978

Pewnie nie umknął Wam fakt, że polski rynek z każdej strony zaczęły zalewać antystresowe kolorowanki dla dorosłych. Zapewne nikt nie wątpi w twórczą moc kredek i papieru. To działa lepiej niż wszystkie tabletki na uspokojenie - mówię z doświadczenia. Jestem osobą bardzo nerwową, dlatego pewnie nie zdziwi Was fakt, że kilka takich kolorowanek na półce już posiadam. Postanowiłam podzielić się z Wami recenzjami owych. Jeśli nie możecie zdecydować się, którą kolorowankę chcecie zakupić ta seria jest właśnie dla Was. KREATYWNA SOBOTA to nowa seria na moim blogu (papierowemiasta.blogspot.com) dzięki której będziecie mogli podjąć decyzję.

Z egzemplarzem Modowego kolorowania mogłam zapoznać się dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont. Szczerze przyznam, że cena owej kolorowanki jest zdecydowanie wyższa niż te, które widnieją na tych z innych wydawnictw. Szczerze zastanawiam się, czy wydałabym te pieniądze na nią. Koniec końców na rynku mnożą się inne, tańsze tytuły.

Kiedy otworzyłam...

Eda | 2015-07-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 06 lipca 2015

Poszłam do empiku po kolorowanki na odstresowanie, a wyszłam z tym cudem. Zakupiłam od razu kredki i zabrałam się za kolorowanie, co uwielbiam pomimo przekroczonej trzydziestki;) Dopiero zaczynam zabawę, ale już widzę, że to kopalnia pomysłów i inspiracji, bo jak tylko pięknie pokolorowałam paznokcie pani, to od razu chciałam na sobie wypróbować coś ciekawego. Oczyma wyobraźni już widzę te kolorowe stroje i dodatki, jakie stworzę, a pewnie przy okazji wprowadzę trochę koloru i do swojej garderoby, w której króluje szary i granatowy. Fajny pomysł, daje mały zastrzyk energii, aby zmienić coś w swoim sposobie ubierania się, dodać mu trochę zabawy i swobody.

Sophie | 2015-05-30
Przeczytana: 27 maja 2015

Nowa moda zza oceanu dotarła do Polski! Dzisiaj jedną z proponowanych oraz popularnych metod na odstresowanie się jest... kolorowanie, czyli tak zwana sztukoterapia. Tego rodzaju publikacje robią furorę na cały świecie. Czy tak samo będzie w Polsce? Zapraszam do zapoznania się z moją recenzją.