Narzeczona mojego brata

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
The hijacked bride
Avadoro

Złośliwość losu. To, co dla jednych jest zaledwie zamieszaniem, dla innych staje się katastrofą. Pedantyczna Cathy starannie zaplanowała przyszłość. Na partnera wybrała solidnego, acz nieco nudnego Boba. W dniu ślubu zostaje porwana przez brata swego narzeczonego. Hale okazuje się policjantem, lecz, ku zgrozie Cathy, nie można mu zaufać, gdyż jest bałaganiarzem i lekkoduchem. Wciągnięta w...

Złośliwość losu.

To, co dla jednych jest zaledwie zamieszaniem, dla innych staje się katastrofą. Pedantyczna Cathy starannie zaplanowała przyszłość. Na partnera wybrała solidnego, acz nieco nudnego Boba. W dniu ślubu zostaje porwana przez brata swego narzeczonego. Hale okazuje się policjantem, lecz, ku zgrozie Cathy, nie można mu zaufać, gdyż jest bałaganiarzem i lekkoduchem. Wciągnięta w rodzinne porachunki dziewczyna bardziej niż grożącego niebezpieczeństwa obawia się chaosu, który odtąd zawładnął jej życiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002