Warzywa. Wszystko o uprawie warzyw na działce

Tłumaczenie: Krystyna Chomicz-Jung
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Encyklopedia Życia Codziennego.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Tenten
Vegetable Growing
83-85477-19-5
poradniki
takisobiejac

Bogato ilustrowany poradnik uprawy warzyw na działkach i w przydomowych ogródkach.
Szczegółowe informacje o przygotowaniu ziemi i kompostu, doborze sadzonek i nasion, terminach upraw, nawożenia i zasadach pielęgnowania.
Przegląd wszystkich rodzajów warzyw, ocena ich smaku i wartości odżywczych, informacje o przechowywaniu i zastosowaniu w kuchni.

źródło opisu: Wydawnictwo Tenten, 1992

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

książek: 1973
takisobiejac | 2012-09-13