Jak przezwyciężyć zniechęcenie, odrzucenie i chandrę

Wydawnictwo: WAM
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Jeśli poszukujesz skutecznych środków w walce ze zniechęceniem, odrzuceniem czy chandrą, znajdziesz je w tej książce. Autor bestsellerów i terapeuta, H. Norman Wright proponuje praktyczne wskazówki pomocne w radzeniu sobie w stanach depresyjnych. Jego wnioski wypływają z Biblii i jej interpretacji, rzetelnej psychologii i zdrowego rozsądku.

jane | 2014-08-21

Wybrałam się do biblioteki w poszukiwaniu czegokolwiek na temat depresji - była jedyną książką wówczas dostępną od ręki. "Wybór/niewybór" trafiony, bo choćby to, że autor odnosi się między innymi do wiary w czasie wychodzenia z chandry (podaje np. cytaty z Pisma Św. - oczywiście nie tylko) bardzo jest mi bliski. Jeśli chcesz zdobyć podstawowe informacje na temat przygnębienia - ze spokojem polecam.

beziele | 2016-10-03
Izabel | 2016-06-10