Mamusiny syneczek. O niezwykłym wpływie matki na osobowość syna i jego małżeństwo

Tłumaczenie: Ewa Wysogrocka
The Other Woman in Your Marriage
83-7146-012-0
matka, syn, relacje, wychowanie, wpływ
Asia-Polihymnia

Wielu mężczyzn nigdy nie wyartykułowało znaczących informacji o swych najskrytszych uczuciach związanych z matką. Gdzieś w głębi duszy ich oczekiwania i uczucia wobec samych siebie oraz kobiet w ich życiu mogą być przypisane dziecięcym przeżyciom z matką. Sposób, w jaki syn postrzega matkę, oddziałuje na jego przyszłość. Niezależnie od tego, ile lat ma syn, matka interesuje się jego sprawami,...

Niezależnie od tego, ile lat ma syn, matka interesuje się jego sprawami, a wzgląd na jego dobro nadaje kierunek jej działaniom. Nie wszystkie dają pozytywne efekty, ale intencje, jakie im przyświecają, są szczere.
Wpływ matki na syna jest tak silny, że często kształtuje - dobrze czy żle - jego decyzje oraz stosunki służbowe i rodzinne w dorosłym życiu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://imguser.gandalf.com.pl/pd_29058.jpg