Konflikty. Jak zrozumieć współmałżonka nie zgadzając się z nim

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
poradniki

Jakże często jakiś pozornie błahy konflikt w małżeństwie niszczy w ciągu jednego dnia to, co z takim trudem budowaliśmy przez całe lata...Jakże trudno jest kochać, gdy czujemy się zranieni przez tego, kogo kochamy...Jak mocno potrafimy ranić, nawet o tym nie wiedząc...Być może wychowaliśmy się w rodzinie, w której nie mieliśmy wzorca przechodzenia przez małżeńskie nieporozumienia w miłości i oddaniu. Nic więc dziwnego, że nie potrafimy uczynić tego dziś, gdy sami jesteśmy małżonkami...może nasze dzieci też nie będą miały od kogo się nauczyć.Tym wszystkim, którzy nie stracili jeszcze nadziei, tym wszystkim, którzy chcą jeszcze coś zmienić w swoim małżeństwie dedykuję tę książkę.Wydawca

lucy285 | 2016-04-04
Przeczytana: 1993 rok