Wigilia we dwoje

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Wife for Christmas
Avadoro

Max Taylor potrzebował kogoś,kto umiałby zagrać u jego boku rolę żony - ale nie dłużej niż przez pół roku. Charli McKenna znakomicie nadawała się do takiej roli,ponieważ prowadziła firmę kateringową,pełniącą wszechstronne usługi - łącznie z wypożyczaniem żon.Wszystko było jak najbardziej legalne i miał to być czysty interes. Oboje więc nie chcieli przyjąć do wiadomości ,że nagle zakochali się w sobie.Tego nie było w umowie i to nie miało prawa się zdarzyć....

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

Max Taylor to człowiek sukcesu, ale do osiągnięcia pełni szczęścia potrzebna mu jest... żona. I nie mam tu na myśli pełni szczęścia w sensie romantycznym, żona jest mu potrzebna, żeby skończyć z wizerunkiem playboya i stworzyć pozory ustatkowania się, gdyż bez tego nie otrzyma on upragnionego miejsca w radzie nadzorczej firmy, której właściciel ceni sobie rodzinne wartości.

Wydaje się Wam, że jest na to proste rozwiązanie - oświadczyć się jednej z otaczających go piękności i założyć rodzinę? To zbyt konwencjonalne. Max postanawia skorzystać z usług firmy prowadzonej przez Charli McKenna, o wiele zapowiadającej nazwie "Prawie żona".

Chociaż historia jest aż do bólu stereotypowa - on przystojny i bogaty, ona raczej klasyczną pięknością nie jest, ale w końcu jakoś wszystko ułoży się szczęśliwie - to bardzo sympatycznie się ją czytało. Trochę śniegu, święta, kilka zabawnych momentów. Miła romantyczna opowiastka.

isabelle142 | 2013-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2013

"W domu Charli szalała po kuchni (...), podczas gdy Max ustawiał choinkę w salonie.
- I co dalej? - spytał po chwili.
- Musimy nadać jej imię - odrzekła."

Czekała na półce ponad dwa lata - i w te Święta się w końcu doczekała :)
W świąteczny klimat wpasowała się wręcz idealnie, choć sama historia miłosna taka sobie. Ale parę 'smaczków' się pojawiło - ot, choćby ten powyżej, albo to: [o Maxie] "On jest taki skryty, że nie zwierzy się nawet z numeru swego buta" :D

ewka | 2014-01-19
Scarlett- | 2013-11-03