Gdzie ja miałam oczy?

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Two-Week Wife
Avadoro

Bianka i Adam kochali się od lat szkolnych, z tą różnicą, że Adam był świadomy swego uczucia do Bianki, natomiast ona była przekonana, że jest on jej najlepszym przyjacielem, ale miłości szukała w ramionach innych mężczyzn. Adam cierpiał tortury, ale dzielnie znosił jej krótkotrwałe przygody miłosne i pocieszał ją za każdym razem, gdy rozczarowana porzucała kolejnego narzeczonego. Przyszedł jednak dzień, w którym postanowił zniknąć z życia Bianki, a ona wówczas odkryła, że Adam jest jedynym mężczyzną, na którym jej naprawdę zależy.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998