Zakazana miłość

The Baby Contract
837070882X
harlequin, romans
Avadoro

Molly długo nie umiała podjąć tej trudnej decyzji. Jej starsza siostra, Sara, od dwunastu lat żyła w bezdzietnym, nieudanym związku z francuskim arystokratą, Raoulem, gdy nagle zwróciła się do Molly z prośbą, aby ta zgodziła się zostać zastępczą matką i urodziła im dziecko. Sara nie wiedziała jednak, że młodsza siostra od lat głęboko skrywa w sercu wielką, namiętną miłość do jej męża. Co...

Co zrobi Molly? Czy spełni prośbę Sary?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

Strasznie zdziwiła mnie tematyka książki, ale jak się później okazało, wszystko skończyło się tak jak powinno. W sam raz na wolny wieczór.