Żona za milion dolarów

Wydawnictwo: Harlequin
Bachelor's bought bride
miłość, biznes
Avadoro

Gavin Spencer szukał takiej żony jak Bree Kincannon: atrakcyjnej, miłej i... bogatej. Na dodatek uzyskał od ojca Bree obietnicę, że otrzyma milion dolarów, jeśli zdoła w niedługim czasie oczarować jego córkę. Nic dziwnego, że w takich okolicznościach ślub odbył się bardzo szybko. Kiedy jednak Bree odkryła prawdziwe powody pospiesznych zalotów Gavina, zatrzasnęła mu przed nosem drzwi sypialni. Dopiero wtedy Gavin zrozumiał, że naprawdę kocha żonę. Tylko jak ją przekonać, że pieniądze przestały się dla niego liczyć?

źródło opisu: http://www.harlequin.pl

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

Agnieszka | 2013-12-03
Na półkach: Przeczytane, Strata czasu
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Przewidywalna fabuła. Klasyczne romansidło.

blooz | 2013-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2013

Przeczytałam niechcący. Nie wiedziałam, że to harlequin. Wszystko się dzieje po prostu, bez większych komplikacji, żadnych zawirowań. A jeśli się coś dzieję to za chwilę problem jest bez większych komplikacji rozwiązywany. Przewidywalny hepiend.

-MarynaLinchuk- | 2017-05-21
Anna | 2017-04-09