Bukiet na walentynki

Sweet Valentine
837149260X
rodzina, firma, miłość, zaufanie
Avadoro

Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek. Autumn całe życie próbowała sprostać wysokim wymaganiom, które stawiał jej ojciec. To dla niego starała się odnieść sukces. Kłopoty finansowe zmusiły ją do zaangażowania Brada, specjalisty od marketingu, który obiecał uchronić jej firmę przed bankructwem. Gdy go bliżej poznała, zdała sobie sprawę, że wszystko, co do tej pory robiła, nie dawało jej...

Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek.

Autumn całe życie próbowała sprostać wysokim wymaganiom, które stawiał jej ojciec. To dla niego starała się odnieść sukces. Kłopoty finansowe zmusiły ją do zaangażowania Brada, specjalisty od marketingu, który obiecał uchronić jej firmę przed bankructwem. Gdy go bliżej poznała, zdała sobie sprawę, że wszystko, co do tej pory robiła, nie dawało jej satysfakcji. Nagle zapragnęła założyć rodzinę, a w roli męża widziała jedynie Brada. Ale jak znaleźć czas na miłość, jeśli pracuje się szesnaście godzin dziennie?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: www.harlequin.pl