Tęczowe przedszkole. Uniwersytet 5-latka

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Opis

W zeszycie znajdują się atrakcyjne zadania, naklejki oraz wkładki do wycięcia i wykorzystania do ćwiczeń z zeszytem lub osobno. Zeszyt oprócz ćwiczeń dla dziecka zawiera komentarz i wskazówki dla rodziców.
W tej serii ukazały się: Uniwersytet 2-latka, Uniwersytet 3-latka, Uniwersytet 4-latka oraz Uniwersytet 5-latka.

• Bohaterowie są zmęczeni
  • Owieczki dobre, owieczki złe
  • W obcej skórze
  • Nasza własna wyspa
  • Uroki
  • Dziewczyna, którą nigdy nie byłam
  • Niepowszedni. Porwanie

7,5 (2 ocen i opinii)
Uroki
Kathryn Harrison

6,67 (6 ocen i opinii)
Dziewczyna, którą nigdy nie byłam
Caitlin Moran

Malfetto. Drużyna Róży
Marie Lu

8,38 (8 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+

Czy znacie dziecko, które nie lubi książeczek z zadaniami? Bo muszę przyznać, że ja nie. Moje dziecko wprost je uwielbia i naprawdę jest nam bardzo ciężko znaleźć kolejną, której Alicja jeszcze nie miała. A w domu posiadamy już naprawdę pokaźną kolekcję zeszytów ćwiczeń, z których moje dziecko jest bardzo dumne.

Tym razem Alusine małe rączki otrzymały takie oto zadania. Seria "Tęczowe przedszkole" liczy sobie więcej pozycji zarówno dla pięciolatków jak i młodszych dzieci.Do nas trafił uniwersytet.

Na pierwszy rzut oka nic nadzwyczajnego. Wygląda jak wiele innych tego typu publikacji. Dopiero, gdy zagłębimy się w treść, odnajdujemy elementy, które wyróżniają ją pośród innych "zadaniówek".

Uniwersytet 5-latka to bardzo kolorowa książeczka, w której oprócz ciekawych poleceń dla dziecka, znajdziemy także sporo rad dla rodziców. Każda strona to nowe zadanie dla malucha i ciekawe spostrzeżenia dla mamy i taty. A wśród ćwiczeń dla naszych brzdąców mogę wymienić kolorowanki, wybór...

Na półkach