Lubimyczytać.pl to:

papier
8 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Opis

W zeszycie znajdują się atrakcyjne zadania, naklejki oraz wkładki do wycięcia i wykorzystania do ćwiczeń z zeszytem lub osobno. Zeszyt oprócz ćwiczeń dla dziecka zawiera komentarz i wskazówki dla rodziców.
W tej serii ukazały się: Uniwersytet 2-latka, Uniwersytet 3-latka, Uniwersytet 4-latka oraz Uniwersytet 5-latka.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Książeczki | 2012-08-27
Na półkach: Przeczytane, Olesiejuk

Czy znacie dziecko, które nie lubi książeczek z zadaniami? Bo muszę przyznać, że ja nie. Moje dziecko wprost je uwielbia i naprawdę jest nam bardzo ciężko znaleźć kolejną, której Alicja jeszcze nie miała. A w domu posiadamy już naprawdę pokaźną kolekcję zeszytów ćwiczeń, z których moje dziecko jest bardzo dumne.

Tym razem Alusine małe rączki otrzymały takie oto zadania. Seria "Tęczowe przedszkole" liczy sobie więcej pozycji zarówno dla pięciolatków jak i młodszych dzieci.Do nas trafił uniwersytet.

Na pierwszy rzut oka nic nadzwyczajnego. Wygląda jak wiele innych tego typu publikacji. Dopiero, gdy zagłębimy się w treść, odnajdujemy elementy, które wyróżniają ją pośród innych "zadaniówek".

Uniwersytet 5-latka to bardzo kolorowa książeczka, w której oprócz ciekawych poleceń dla dziecka, znajdziemy także sporo rad dla rodziców. Każda strona to nowe zadanie dla malucha i ciekawe spostrzeżenia dla mamy i taty. A wśród ćwiczeń dla naszych brzdąców mogę wymienić kolorowanki, wybór niepasuj...

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Na półkach
Kalendarium literackie
  • Maciej Wojtyszko
    68. rocznica
    urodzin
    Mimo że należał do istot niedużych, miał wielkie marzenia. Marzenia często nie są proporcjonalne do wielkości naturalnej danej osoby i gdyby tak na ulicy obok przechodniów szły ich marzenia, to okazałoby się, że ci, którzy wyhodowali największe, wcale nie należą do wysokich i potężnych.
  • Anatol France
    170. rocznica
    urodzin
    Czyż w oczach mam sztylety, że ranię spojrzeniem?
  • Halina Snopkiewicz
    80. rocznica
    urodzin
    Od wspomnień człwiek się nie wykręci, dlatego trzeba robić wszystko aby były jak najbardziej jasne, a przynajmniej dobre.
  • Kingsley Amis
    92. rocznica
    urodzin
    Drap ich - szepnął Dixon - siusiaj na dywany! Kot zaczął głośno mruczeć.
  • Jane Sigaloff
    41. rocznica
  • Benedykt XVI
    87. rocznica
    urodzin
    Z nawróceniem związana jest konieczność, aby Bóg znowu znalazł się na pierwszym miejscu. A także, aby na nowo pragnąć wsłuchiwać się w słowa Boga, aby uznać je za coś realnego i pozwolić im oświecać nasze życie. Musimy odważyć się na nowo na eksperyment z Bogiem - pozwolić Mu wejść z Jego działaniem w nasze społeczeństwo
  • Mathias Malzieu
    40. rocznica
    urodzin
    Zawód miłosny może zmienić ludzi w potwory przepełnione smutkiem.
  • Charles Spencer Chaplin
    125. rocznica
    urodzin
    Lubię przyjaciół, tak jak lubię muzykę: kiedy jestem w nastroju. Dopomóc przyjacielowi w potrzebie jest rzeczą łatwą, ale poświęcenie mu swego czasu nie zawsze jest dogodne.
  • Grant Morrison
    52. rocznica
  • Abbi Glines
    37. rocznica
    urodzin
    Jeśli pozostanę sobą i nie zapomnę,kim jestem,wszystko będzie dobrze.
  • Roland Topor
    17. rocznica
    śmierci
    Kretyn to istota zabawna, malownicza. Obcując z nim, człowiek zyskuje na pewności siebie, słowem - kretyn wprawia w dobry humor i zapewnia zdrowie.
  • Yasunari Kawabata
    42. rocznica