Szczęśliwi w małżeństwie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
8375020494
poradniki

Czym jest szczęście, którego tak niecierpliwie poszukujemy również w małżeństwie? Dlaczego tak wielu małżonków, młodych i starszych wiekiem, nagle dochodzi do wniosku, że ich miłość umarła, i, bez względu na konsekwencje często nawet tragiczne w skutkach postanawiają się rozstać? Inni z kolei, dlaczego nie mogą się zdecydować na powiedzenie sobie tak i całymi latami pozostają w niezobowiązującym związku, nieustannie gotowi do ucieczki. Czy daje im to szczęście? Prezentowana książka jest niezwykle ciekawą propozycją dialogu: z samym sobą, ze współmałżonkiem, z dziećmi, z innymi małżeństwami, a przede wszystkim z Bogiem.

Domi | 2013-08-26
Ania | 2013-07-17