Potęga uczucia

Wydawnictwo: Harlequin
Will of steel
romans, spadek, ślub
elima

Detektyw Theodore Graves z Montany to człowiek o żelaznym charakterze. Całkowicie poświęca się pracy i ziemi, która jest w rękach jego rodziny od ponad stu lat. Po śmierci wuja okazuje się, że istnieje tylko jeden sposób, aby majątek pozostał w rodzinie. Graves musi ożenić się z piękną Jillian, mieszkającą w posiadłości. Zarówno Graves, jak i Jillian nie mają ochoty na ślub, ponieważ nawet...

Zarówno Graves, jak i Jillian nie mają ochoty na ślub, ponieważ nawet się nie lubią. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy z aresztu detektywa zbiega niebezpieczny przestępca i grozi śmiercią wszystkim mieszkańcom rancza.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2012

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/potega-uczucia-1

wiech | 2015-02-15
Dominika | 2014-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2014

Opis chyba ciut nie do końca się zgadza. Przynajmniej w moim odczuciu. Historia, na pocztąku fajna, miła i ciekawa, lecz później z każdą kolejną stroną miałam ochotę coś z nią zrobić. Przecież to Diana Palmer- lubię od czasu do czasu przeczytać coś co serwuje nam ta pani. Ale ta historia to chyba nieporozumienie. Drażnił mnie dosłownie każdy bohater, a te dialogi.. strasznie sztuczne :(
Zdecydowanie nikomu nie polecam

| 2017-12-17
Przeczytana: 16 grudnia 2017

Bohaterka to idiotka, a dialogi między bohaterami są okropne.

Rege | 2017-09-16

Doomisia napisała bardzo trafną opinię na temat tej książki a ja nie uwierzyłam i zostałam za niewiarę ukarana nudnym wieczorem.

kryska | 2013-02-05
Przeczytana: 01 lutego 2013

schwaneematyczna, do poczytania gdy nie ma nic innego. Wątki wielokrotnie już wykorzysty

książek: 2066
Ksiazkoholiczka_89 | 2018-04-01