Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Cave of fire
Avadoro

Dany Trend, osierocona jako dziecko, została wychowana przez kochającego dziadka. Rozważna troska Toma Trenda o szczęście wnuczki nigdy nie pozwalała mu nadmiernie ingerować w jej szalone przedsięwzięcia. Tym razem jednak jego niepokój wydawał się uzasadniony. Podróż Dany w niebezpieczne rejony Ameryki Środkowej i Południowej wymagała dyskretnej kontroli. Czy Nick Devlin, młody przyjaciel sprzed lat, sprawdzi się w roli opiekuna dziewczyny?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1994

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1994